תנאי שימוש ומדיניות הפרטיות


אנו מיחסים חשיבות רבה לחווית המשתמש ולפרטיותן בזמן השימוש באתר. תנאי שימוש אלו באים לפרט אודות מדיניות הפרטיות הנהוגה באתראת השימוש שמנהלי האתר עושים במידע שנמסר על ידך או נאסף על ידם בעת השימוש באתר. בזמן השימוש באתר הינך מסכים לתנאי שימוש אלו.

מדיניות הפרטיות הינה חלק בלתי נפרד מתנאי השימוש באתר- תנאי שימוש אלו באים ללמד אותך על מדיניות הפרטיות הנהוגה באתר, את השימוש שמנהלי האתר עושים במידע שנמסר על ידך או נאסף על ידם בעת השימוש באתר.
יש לקרוא את הפירוט בעיון:

כריית מידע ושימוש בנתונים

ייתכן ויצטברו במאגרי המידע של האתר מידע על הרגלי הגלישה שלך, לרבות המדורים שאתה קורא, הערכים בהם אתה מתעניין, הפורומים בהם אתה משתתף, הפרסומות שאתה בוחן והדרכים מהם הגעת לאתר. מידע זה יישמר במאגרי המידע של חברת דרך הרשת בע"מ. בנוסף, ייתכן ויצטבר מידע במאגרי המידע של הנהלת האתר מידע שנמסר על ידך, לרבות כתובת דואר אלקטרוני, מספרי טלפון, כתובות, שמות ודרכי התקשרות נוספים עמך.

חלק ממידע זה יגיע משירותי האתר שחובה להירשם אליהם. במקרה כזה, שדות החובה בטופס הרישום יסומנו מפורשות. אינך חייב למלא אותם, אך בלי למסור את כל הפרטים לא תוכל לקבל גישה לשירותים אלו. גם נתונים אלו יישמרו במאגר המידע השייך למפעילי האתר. חשוב לציין כי השימוש שיעשה בנתונים הנמסרים על ידך, או נאספים מתוך הרגלי הגלישה שלך באתר, יעשו אך ורק ע"פ מדיניות הפרטיות של תקנון זה וע"פ הוראות דיני מדינת ישראל.

מידע זה ישמש את הנהלת האתר לפיתוח שירותים ותכנים חדשים המותאמים לדרישות הגולשים. לרבות (אך לא רק) פורומים, הרגלי שימוש, דפי מידע, מבצעים ופעולות שונות ומגוונות. חשוב לציין שמידע זה הינו מידע סטטיסטי אשר אינו מזהה אותך באופן אישי, והוא נועד לשפר את רמת השירותים והתכנים המוצעים ע"י האתר. עם זאת, הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לפנות אליך ישירות מפעם לפעם באמצעות דואר אלקטרוני או כל שיטת דיוור אחרת בכדי לספק לך חדשות ולהציע שירותים, אירועים ושאר סוגי אינפורמציה שיווקית ופרסומית בין אם מדובר במידע המגיע ישירות מהנהלת האתר ובין אן מדובר באינפורמציה שהתקבלה אצל מנהלי האתר על ידי מפרסמים. במידה וקבלת האינפורמציה אינה מקובלת עלייך תוכל לפנות בכל העת למנהלי האתר בבקשה להסרה מרשימת התפוצה.

בכל מקרה הנהלת האתר לא תעביר את פרטיך האישיים למפרסמים אלא במקרה ונתת לכך את הסכמתך המפורשת. במקרה הצורך, ייתכן ומידע סטטיסטי אשר אינו מזהה אותך באופן אישי יועבר לשם ניתוח לצד שלישי למען המשך פיתוחו ותפעולו של האתר. הנהלת האתר לא יעבירו לגורם שלישי את המידע הנאסף על פעילות הגולשים באתר אשר מזהה אותם ספציפית אלא במקרים הבאים: במידה ותרכוש שירותים ומוצרים במסגרת שיתופי פעולה מסחריים או תוכניים של האתר עם צד שלישי, יועבר מידע רלוונטי להשלמת הרכישה, שמירה על קשר וכו'.
במידה ותפר את תנאי השימוש של האתר ותנאי השימוש של השירותים, במידה ותבצע באתר ו / או באמצעותו דבר עבירה על חוקי מדינת ישראל ו/ או אם תתקבל דרישה בצורת צו שיפוטי מרשויות החוקיות המוסמכות לכך להעביר מידע אודותיך אליהם או לצד שלשי מטעמם. במקרה של מחלוקת משפטית בינך לבין הנהלת האתר ובאי כוחם. במקרה והנהלת האתר יסברו שיש צורך להעביר את המידע אודותיך בכדי למנוע נזק ברכוש או בנפש שלך או של צד שלישי.
בנוסף, מנהלי אתר "פור פרי" יהיו רשאים להעביר את המידע המצטבר באתר לכל גוף או חברה נוספת הנמצאת בשליטתם בתנאי שהמידע יישמר ויטופל בהתאם לתנאי מדיניות פרטיות זו. במידה ומנהלי האתר יחליטו להתמזג עם גוף נוסף, תישמר להם הזכות להעביר את המידע במאגרי המידע של האתר להתקשרות חדשה בתנאי שתנאי הפרטיות המפורטים בהסכם זה יישמרו ויהיו מקובלים על באי הכח בהתקשרות חדשה.

במסגרת התפעול השוטף של האתר, אתר "פור פרי" משתמש ב"עוגיות" (cookies). "עוגיות" הם למעשה קבצי טקסט הנוצרים על ידי דפדפן האינטרנט שלך בזמן שאתה מבקר בו. למעשה, קבצים אלו מכילים נתונים המאפשרים לנו לשדרג את חווית המשתמש באתר. בנוסף, קבצים אלו מקלים על תהליך הגלישה החוזרת שלך באתר "פור פרי" מאחר והם מכילים מידע רב אשר אין צורך לטעון שוב, כדוגמת רישום למדורים מוגבלים וכו'. חשוב לציין כי המידע המופיע בעוגיות הינו מידע מוצפן. חלק מהעוגיות יתפוגגו ברגע שתצא מהאתר, אחרות ישמרו על הכונן הקשיח של המחשב שלך. בכל רגע נתון אתה יכול למחוק את העוגיות מהדפדפן שלך. אתר "פור פרי" משתמש בנתונים אלו לאיסוף נתונים סטטיסטיים בנוגע למגמות השימוש באתר למען אבטחת מידע באתר ובכדי לאמת פרטים.

כריית מידע בידי צד שלישי

בנוסף לתכנים המוצגים למשתמש באתר, בחלקים מסויימים מוצגות גם פרסומות המוגשות באמצעות רשת אפסטרים, רשת אפסטרים אוספת ב"עוגיות" כדי להתאים את המודעות הרלוונטיות למשתמש על פי הרגלי השימוש שלו.